Rollup-y czyli banerki zwijane w kasecie


Prezentujemy Państwu system wystawienniczy typu Roll-up. Jest to najczęściej banerek z nadrukowaną grafiką o wymiarach ok. 85x200cm, zwijany w aluminiowej kasecie.Dlaczego akurat system Roll-up jest najczęściej zamawiany przez klientów spośród wszystkich systemów wystawienniczych, jakie mamy w ofercie?
Klienci kochają roll-upy za to, że są niewiarygodnie lekkie, bardzo proste w obsłudze i nadają się świetnie na targach, prezentacjach, konferencjach. Rollup jest bardzo mobilny, bo złożony banerek w kasecie ma rozm. Ok. 90x10cm i zmieści się nawet w małym aucie. W zestawie dodajemy torbę z rączkami, bo wygodnego przenoszenia.

System Rollup nadaje się do prezentacji w wewnątrz pomieszczeń, ale w ofercie mamy również specjalne roll-upy do stosowania zewnętrznego. Wtedy zamiast kasety aluminiowej dokręca się plastikowy zbiornik stanowiący nóżkę i wlewa się do niego wodę, co mocno obciąża Rollup-a.
Rollup to doskonałe narzędzie wszędzie tam, gdzie nasz bezpośredni kontakt z klientem wymaga przekazu wizualnego. Doskonale nadaje się na promocje, pokazy i targi. Dzięki swojej niewielkiej wadze i naprawdę błyskawicznemu rozkładaniu, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych, a rozłożenie i złożenie systemu roll up nie wymaga żadnych narzędzi i nie sprawia kłopotów, nawet osobie robiącej to po raz pierwszy.