Co daje endermologia?

Off line

Masz już wyznaczony termin u kosmetyczki na zabieg endermologii, jednak nagle na twojej skórze pojawiła się podejrzana wysypka? Miesiączka powinna pojawić się już dwa tygodnie temu, jednak wciąż się przesuwa i występuje duże prawdopodobieństwo, iż możesz być w ciąży? Nie ryzykuj swojego zdrowia! Zapoznaj się z listą przeciwwskazań do endermologii i jeżeli któreś z nich zaobserwujesz u siebie, to jak najszybciej zrezygnuj z zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do endermologii?

Chcesz udać się do gabinetu kosmetycznego na jeden z zabiegów, dzięki któremu Twoja skóra ma szansę wyglądać kilka lat młodziej, jednak wciąż wahasz się, czy jest to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich oczekiwań? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję i zapiszesz się na endermologię u ulubionej kosmetyczki, to koniecznie zapoznaj się z listą przeciwwskazań. Mimo iż z zabiegu endermologii codziennie korzysta bardzo wiele osób, to trzeba zdawać sobie sprawę z tego, iż nie jest to zabieg dla każdego. Można wymienić sporo schorzeń i dolegliwości, które są jasnym i konkretnym wskazaniem do tego, aby odłożyć przeprowadzenie endermologii na czas, w którym z organizmem będzie już wszystko w porządku. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy poradzić się lekarza lub doświadczonego kosmetologa. Przeprowadzanie zabiegów w przypadku, gdy występują przeciwwskazania, może doprowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia. Nawet pokusa najładniejszej sylwetki na świecie nie powinna skłonić do podjęcia takiej decyzji.

Kiedy lepiej nie poddawać się zabiegowi endermologii?

Lista przeciwwskazań do endermologii to szereg sytuacji i przypadków, w których ten zabieg nie powinien być wykonywany. O jakie konkretnie sytuacje chodzi? Ze szczegółową listą przeciwwskazań można zapoznać się w każdym gabinecie kosmetycznym. Warto wpomnieć choćby o tym, iż zabieg ten nie może być przeprowadzany u kobiet w ciąży. Jest także niewskazany u osób, u których występuje przerwanie ciągłości naskórka w miejscu, w którym miał być przeprowadzony masaż pod ciśnieniem.