Niezwykłe gadżety reklamowe!


Wieszak-przepychacz, samomieszający kubek (bez użycia łyżeczki) lub damska piersiówka ukryta w...szmince, To tylko mały przykład możliwości, jakie daje nam nasz nowy dostawca gadżetów reklamowych!! 

rewelacyjne gadżety reklamowe


Nie wiem jak Wy, ale my zakochaliśmy się w tych gadżetach. Dzięki nawiązaniu współpracy z producentem tych wspaniałych, niezwykłych produktów reklamowych do biura i do domu, możemy już od dziś oferować Wam te cuda w dobrych cenach!!!

A oto kilka informacji na temat gadżetów z obrazka:

Przepychacz-wieszak to magiczny sprzęt niezbędny w każdym domu, który służy do przepchania zatkanej toalety czy umywalki.
Chyba nie ma takiego domu w Polsce który nie byłby wyposażony w taki gadżet.
To wieszak jakiego jeszcze nikt nie ma w naszym kraju.
Wieszak w kształcie dobrze wszystkim znanej PRZEPYCHACZKI.
Idealny dla każdej łazienki. Utrzyma każdy ręcznik, szlafrok czy szczotkę do zamiatania. Zamocować go można na drzwiach za pomocą kołka lub płytkach dzięki przyssawce lub odwrotnie. Oba te elementy dołączone są do zestawu. Przepychaczka składa się z plastikowej, czerwonej podstawy oraz drewnianego uchwytu i poprzez swoje dość potężne gabaryty nie zaliczmy go do grupy małych, niepozornych wieszaczków.

Kubek samomieszający. Gadżet dla prawdziwego leniucha zdjecie

Jeśli lubisz i często pijesz słodzoną kawę lub herbatę i cenisz sobie wygodę, to ten samo mieszający się kubeczek jest w sam raz dla ciebie.
Kubek oprócz tego że zmieści w sobie sporą ilość gorącego płynu to na dodatek posiada przycisk umieszczony na uchwycie, który uruchamia małe mieszadełko znajdujące się we wnętrzu naczynia. Jego zadaniem jest wymieszanie znajdującej się w nim zawartości.
Silniczek kubka zasilany jest dwiema bateriami które umieszczone są pod dnem. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w plastikową nakładkę z małym otworem który nakłada się na wierz naczynia chroniąc przed ewentualnym wylaniem podczas mieszania a otwór umożliwia picie z kubka bez otwierania nakładki, co tez jest dużym atutem bo chroni płyn przed zbyt szybkim wystygnięciem.

Piersiówka-szminka. Czegoś takiego jeszcze nie było!!!

Wyjątkowy gadżet dla kobiety którego przeznaczenie zaskoczy nie jedną Panią!
Elegancka piersióweczka w formie pokaźnych rozmiarów szminki. Wykonana jest z metalu powlekanego cienką warstwą gumy która pełni funkcję antypoślizgową, dzięki której unikniesz przypadkowego wyślizgnięcia się buteleczki z dłoni. Górę szminki tworzy czerwona odkręcana nakrętka. Do zestawu dołączony jest niewielkich rozmiarów lejek w celu ułatwienia przelania wysokoprocentowego trunku. Z taką Kobiecą Piersiówką niestraszny już będzie żaden chłód czy stres zdjecie Niech ten wyjątkowy gadżet da każdej Pani poczucie relaksu i dobrego humoru!